Skip Navigation LinksHome

Komplexní řešení Vašich požadavků

Komplexní řešení pro protivzdušnou obranu i další složky armád. 

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových, obrazových a datových interakcí.

Lokalizace osob za zdí, detekce, komunikace, sledování hasičů a záchranářů.

Novinky

FUNKČNÍ TESTY systému ASVŘP i s 2 ks RVR (ReVISOR)

V termínu od 15. do 18.12.2014 proběhly v prostorech vojenského újezdu Boletice FUNKČNÍ TESTY systému ASVŘP jako celku i s 2 ks RVR (ReVISOR). Uživatel (AČR) deklaroval splnění všech cílů a vysoce ocenil zejména stabilitu systému ASVŘP jako celku a to i v konfiguracích, které značně převyšují takticko-technické požadavky původně stanovené pro ASVŘP.

PF 2015

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK - HAPPY NEW YEAR - BONNE ANNÉE - GUTES NEUES JAHR - BUON ANNO                                                    přeje vedení i zaměstnanci společnosti RETIA

Předán druhý kus radaru ReVISOR armádě ČR

Ve čtvrtek 20. listopadu byl příslušníkům 25. protiletadlového raketového pluku ve Strakonicích předán druhý kus radiolokačního průzkumného čidla ReVISOR včetně sady náhradních dílů.

14. ročník konference Call Centra

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abychom Vás pozvali na 14. ročník konference Call Centra, které se budeme ve čtvrtek 27. 11. 2014 účastnit. Konference začíná od 9:30 v OKSystému v Praze na Pankráci.

Zastavte se na našem stánku ReDat a prodiskutujte s námi novinky v záznamovém systému ReDat např. v oblasti hlasových analýz.

Radar ReVISOR zachytil neviditelný bezpilotní letoun

Při plnění jednoho z úkolů zabezpečení PVO na cvičení Iron Sword 2014 byl strakonickými vojáky radarem ReVISOR zachycen a povelem z místa bojového velení RACCOS zničen neviditelný bezpilotní prostředek s technologií stealth německé armády s označením KZO. 

1 2 3 4 5