Skip Navigation LinksHome

Komplexní řešení Vašich požadavků

Komplexní řešení pro protivzdušnou obranu i další složky armád. 

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových, obrazových a datových interakcí.

Lokalizace osob za zdí, detekce, komunikace, sledování hasičů a záchranářů.

Novinky

Soutěž průzkumných hlídek - Libavá

Závod se konal poslední srpnový týden, a to od 25. do 29. srpna, v areálu barákového tábora Potštát a ve Vojenském újezdu Libavá.

Otvírají se další možnosti spolupráce mezi ozbrojenými silami ČR a Vietnamu

Armádní generál Petr Pavel navštívil na oficiální pozvání náčelníka Generálního štábu Ozbrojených sil Vietnamu ve dnech 14. až 17. srpna Vietnamskou socialistickou republiku. Možnosti jsou ve spolupráci a sdílení zkušeností při modernizaci naší techniky a materiálu, zejména pak radarové, pozemní a dělostřelecké,“ uvedl generál Do Ba Ty.

Vydařené střelby s RVR v Boleticích

Dvě premiéry byly k vidění na ostrých bojových střelbách ve vojenském prosotru Boletice, které se konaly v 32. týdnu 2014. První premiérou byla střelba na nový typ imitovaného vzdušného cíle. Druhá byla v zapojení úplného systému průzkumu (i s novým radarem ReVISOR), velení a řízení protiletadlových raketových kompletů RBS-70. 

Nebát se a skočit ...

Česká televize (07/2014) vysílá pořad "Cesty k úspěchu", kde prezentuje portréty úspěšných českých podnikatelů. Poslední pětiminutovka před letními prázdninami byla věnována společnosti RETIA.

Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10658099620-cesty-k-uspechu/

Mezinárodní spolupráce průmyslových společností zemí V4 na projektu MADR

Dne 26. a 27. června 2014 se v sídle společnosti RETIA, a.s. v Pardubicích sešli zástupci průmyslových společností z České republiky, Polska, Slovenska a Maďarska, kteří na svém dvoudenním setkání jednali o mezinárodní spolupráci v oblasti protivzdušné obrany zemí V4.

1 2 3 4 5