Skip Navigation LinksHome

Komplexní řešení Vašich požadavků

Komplexní řešení pro protivzdušnou obranu i další složky armád. 

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových, obrazových a datových interakcí.

Lokalizace osob za zdí, detekce, komunikace, sledování hasičů a záchranářů.

Novinky

RETIA Badminton Cup 2014

Vážení sportovní příznivci,

v sobotu 22. 11. 2014 se v prostorách tělocvičny na Univerzitě Pardubice uskutečnil již druhý ročník badmintonového turnaje naší společnosti. Letošního turnaje se zúčastnilo 13 badmintonových hráčů z řad naší společnosti. Rádi bychom poděkovali všem sportovcům za jejich účast a výborné sportovní výkony a divákům za jejich zájem a podporu turnaje v hledišti.

V Izraeli podepsána dohoda o partnerství s ELTA Systems

25. 11. 2014, byla za přítomnosti předsedy vlády ČR Bohuslava Sobotky podepsána dohoda o partnerství při výrobě a provozování radarů protivzdušné obrany mezi předním českým výrobcem radarů RETIA a.s. a celosvětově významným izraelským výrobcem radarových technologií ELTA Systems Ltd.

Předán druhý kus radaru ReVISOR armádě ČR

Ve čtvrtek 20. listopadu byl příslušníkům 25. protiletadlového raketového pluku ve Strakonicích předán druhý kus radiolokačního průzkumného čidla ReVISOR včetně sady náhradních dílů.

Radar ReVISOR zachytil neviditelný bezpilotní letoun

Při plnění jednoho z úkolů zabezpečení PVO na cvičení Iron Sword 2014 byl strakonickými vojáky radarem ReVISOR zachycen a povelem z místa bojového velení RACCOS zničen neviditelný bezpilotní prostředek s technologií stealth německé armády s označením KZO. 

Cvičení PVO Iron Sword 2014 v Litvě

Na společném česko-litevském cvičení PVO Iron Sword 2014 v Litvě byly naše výrobky RACCOS, ReVISOR, ReWET a ReTOB opět stoprocentní.

1 2 3 4 5