Skip Navigation LinksHome

... lepší přehled

Jsme technologickou společností, která vyvíjí, vyrábí a modernizuje radary, raketové prostředky, systémy velení a řízení, záznamové systémy, UWB lokalizační zařízení a komunikační systémy. 

Komplexní řešení pro protivzdušnou obranu i další složky armád. 

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových, obrazových a datových interakcí.

Lokalizace osob za zdí, detekce, komunikace, sledování hasičů a záchranářů.

Novinky

RETIA opět na EUROSATORY

13.-17. 6. 2016 - Společnosti RETIA, EXCALIBUR ARMY, MSM GROUP, ZVS, TATRA TRUCKS a KARBOX budou společně vystavovat v expozici holdingu CZECHOSLOVAK GROUP na mezinárodním veletrhu EUROSATORY v Paříži.

IDEB 2016 - Bratislava

Veletrh IDEB, 10.-12.5.2016, Bratislava (SK)

Zveme vás na stánek společnosti RETIA, a.s. - č.403, kde vás naši specialisté seznámí s našimi novinkami v oblasti speciální elektroniky.

Smlouva o spolupráci mezi Univerzitou obrany a RETIA

21.4.2016 - Rektor-velitel Univerzity obrany brigádní generál Bohuslav Přikryl a generální ředitel akciové společnosti RETIA Petr Novák podepsali smlouvu, která má na vyšší úroveň pozvednout dosavadní spolupráci, jež se na straně UO týká především Katedry systémů protivzdušné obrany.

RETIA se rozhodla pro spojení s CZECHOSLOVAK GROUP

Přední český radarový výrobce RETIA a.s., podnik budovaný od roku 1993 na zelené louce svými akcionáři, bývalými inženýry pardubické Tesly, se rozhodl spojit se skupinou CZECHOSLOVAK GROUP. Ta získá v RETIA a.s. stoprocentní podíl. 

Tureckého velvyslance zaujal radar ReTWis

11.2.2016 - Turecký velvyslanec v České republice Ahmet Necati Bigali a turecký vojenský atašé navštívili společnost RETIA.

1 2 3 4 5