Skip Navigation LinksHome

Komplexní řešení Vašich požadavků

Komplexní řešení pro protivzdušnou obranu i další složky armád. 

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových, obrazových a datových interakcí.

Lokalizace osob za zdí, detekce, komunikace, sledování hasičů a záchranářů.

Novinky

Ukončení podpory produktu ReDat Aplikační server k datu 31. 3. 2016

Vzhledem k ukončení vývoje a prodeje produktu ReDat Aplikační server a jeho nahrazení produktem ReDat eXperience Vám oznamujeme ukončení podpory produktu ReDat Aplikační server. Od uvedeného data nebudou vydávány aktualizace a nebude poskytována technická podpora.

Pernštejnská desítka s RETIA, a.s.

Vážení sportovní přátelé, milí partneři Pardubického vinařského půlmaratónu - MČR. Přijměte naše pozvání na další dějství sportovního festivalu, konkrétně na Perštejnskou sedítku s RETIA, a.s.

Závody se konají dne 18. dubna 2015.

FUNKČNÍ TESTY systému ASVŘP i s 2 ks RVR (ReVISOR)

V termínu od 15. do 18.12.2014 proběhly v prostorech vojenského újezdu Boletice FUNKČNÍ TESTY systému ASVŘP jako celku i s 2 ks RVR (ReVISOR). Uživatel (AČR) deklaroval splnění všech cílů a vysoce ocenil zejména stabilitu systému ASVŘP jako celku a to i v konfiguracích, které značně převyšují takticko-technické požadavky původně stanovené pro ASVŘP.

Předán druhý kus radaru ReVISOR armádě ČR

Ve čtvrtek 20. listopadu byl příslušníkům 25. protiletadlového raketového pluku ve Strakonicích předán druhý kus radiolokačního průzkumného čidla ReVISOR včetně sady náhradních dílů.

14. ročník konference Call Centra

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abychom Vás pozvali na 14. ročník konference Call Centra, které se budeme ve čtvrtek 27. 11. 2014 účastnit. Konference začíná od 9:30 v OKSystému v Praze na Pankráci.

Zastavte se na našem stánku ReDat a prodiskutujte s námi novinky v záznamovém systému ReDat např. v oblasti hlasových analýz.

1 2 3 4 5