Skip Navigation LinksHome

Komplexní řešení Vašich požadavků

Komplexní řešení pro protivzdušnou obranu i další složky armád. 

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových, obrazových a datových interakcí.

Lokalizace osob za zdí, detekce, komunikace, sledování hasičů a záchranářů.

Novinky

RETIA opět na IDETu

Na výstavě IDET 2015 společnost RETIA i ve spojení s firmou ELTA představí rozsáhlou expozicí pokrývající celé současné portfolio produktů a doprovodných služeb.

Veletrh IDET (19.-21.5.2015) expozice v hale P, stánek číslo 006.

Jste srdečně zváni.

Náměstek MO Ing. Tomáš Kuchta navštívil naši společnost

Dne 30. dubna 2015 navštívil naši společnost náměstek pro řízení sekce průmyslové spolupráce a řízení organizací Ministerstva obrany Ing. Tomáš Kuchta. Pana náměstka během jeho návštěvy doprovázel ředitel VTÚ, s.p. Mgr. Jiří Protiva. 

Výsledky sportovního klubu RETIA na Pardubickém vinařském půlmaratonu

V sobotu 18. dubna Pardubice ovládla sportovní atmosféra, kterou s sebou přineslo několik tisíc sportovců, zejména běžců. K nepřehlednutí byli běžci s bílými tričky s logem RETIA, kterých bylo rekordních 25. Měli jsme zastoupení na půlmaratonské trati i na Perštejnské desítce s RETIA a. s. (která měřila zákeřných 10555 m). Všichni nechali na trati srdce (přesvědčit se můžete v galerii), ostatní části těla se snad již zregenerovaly.

Kontrolní jednání AGS

Ve dnech 28. a 29. dubna 2015 proběhlo v prostorech společnosti RETIA, a.s. kontrolní jednání k projektu AGS. Jednání proběhlo za účasti zástupců zákazníka, společnosti AIRBUS DS a za účasti reprezentanta Ministerstva obrany ČR odpovědného za kvalitu výrobku.

Společnost RETIA navštívila skupina pracovníků ministerstva obrany ČR a příslušníků AČR

Dne 21. dubna 2015 navštívila společnost RETIA, a.s. skupina pracovníků Ministerstva obrany ČR a příslušníků AČR. Účelem jejich návštěvy byla prohlídka dokončeného kontejneru AGS, který bude na začátku měsíce května předán zákazníkovi AIRBUS DS, SRN.

1 2 3 4 5