Skip Navigation LinksHome

... lepší přehled

Jsme technologickou společností, která vyvíjí, vyrábí a modernizuje radary, raketové prostředky, systémy velení a řízení, záznamové systémy, UWB lokalizační zařízení a komunikační systémy. 

Komplexní řešení pro protivzdušnou obranu i další složky armád. 

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových, obrazových a datových interakcí.

Lokalizace osob za zdí, detekce, komunikace, sledování hasičů a záchranářů.

Novinky

Postřehy z Czech Raildays 2016

Minulý týden jsme se zúčastnili Mezinárodního veletrhu drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy Czech Raildays 2016 v Ostravě. 

Asociace inkasních agentur

V minulém týdnu jsme ve spolupráci s Asociací inkasních agentur uspořádali workshop na téma „Co lze automatizovaně získat z nahraných hovorů“. Petr Novák spolu s Petrem Bucherem posluchače aktivně zapojili do diskuze na téma, proč vlastně nahrávat telefonní hovory, screeny agentů a další data. Předmětem diskuze byl rovněž význam emočních analýz, dodržování callscriptů nebo detekce negativních jevů, jako jsou konflikty či výhrůžky.

Navštívili nás představitelé univerzit z Pardubic a Hradce Králové

31.5.2016 - Společnost RETIA navštívili představitelé univerzit z Pardubic a Hradce Králové, kteří se seznámili s vývojovými a výrobními možnostmi firmy. Poté jim byly předvedeny některé námi realizované produkty. 

RETIA opět na EUROSATORY

13.-17. 6. 2016 - Společnosti RETIA, EXCALIBUR ARMY, MSM GROUP, ZVS, TATRA TRUCKS a KARBOX budou společně vystavovat v expozici holdingu CZECHOSLOVAK GROUP na mezinárodním veletrhu EUROSATORY v Paříži.

IDEB 2016 - Bratislava

Veletrh IDEB, 10.-12.5.2016, Bratislava (SK)

Zveme vás na stánek společnosti RETIA, a.s. - č.403, kde vás naši specialisté seznámí s našimi novinkami v oblasti speciální elektroniky.

1 2 3 4 5