Skip Navigation LinksHome

Komplexní řešení Vašich požadavků

Komplexní řešení pro protivzdušnou obranu i další složky armád. 

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových, obrazových a datových interakcí.

Lokalizace osob za zdí, detekce, komunikace, sledování hasičů a záchranářů.

Novinky

PVO armád CZE, SVK a USA již mají schopnost interoperability dle procedur NATO

23.10.2014 – Testovací cvičení vojsk pozemní protivzdušné obrany Master Harmony 2014, které se konalo na vojenském letišti v Čáslavi a bylo ukončeno demonstrací výsledků za účasti náčelníka Generálního štábu Armády ČR armádního generála Petra Pavla, zástupce náčelníka gen. štábu generálmajora Františka Malenínského a dalších představitelů AČR, Slovenské republiky a Spojených států amerických.

MASTER HARMONY 2014 - Čáslav

Dne 14.10.2014 byl na letišti v Čáslavi zahájen vojskový test komunikačního rozhraní LLAPI,
kterého se účastní systém RACCOS Armády České republiky, systém ASTRA Ozbrojených sil Slovenské republiky a systém FAAD z 10. AAMDC USAREUR z Kaiserslauternu.

Účast RETIA běžeckého týmu na Hradeckém půlmaratonu 2014

V minulém roce se konal první ročník Hradeckého půlmaratonu. Závod byl velmi atraktivní a přilákal mnoho příznivců běhání jak z řad závodníků, tak z řad diváků. Proto se pořadatelé rozhodli pokračovat a navázat letošním druhým ročníkem.

Jsme rádi, že jsme mohli podpořit rozvíjející se tradici a tento závod sponzorovat. A jelikož naše společnost fandí běhání, vyslala na trať 16 běžců v barvách RETIA. 

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci naší společnosti a přejeme jim mnoho dalších úspěšných kilometrů.

Firmy států V4 podepsaly Deklaraci o porozumění a spolupráci na společném radarovém programu V4

20. 9. 2014, Dny NATO-Mošnov – Firmy členských států V4 z ČR, Maďarska, Polska a Slovenska podepsaly Deklaraci o porozumění a spolupráci na společném radarovém programu zemí V-4.

Deklarace o Radarovém projektu států Visegradské čtyřky

Podniky radarového průmyslu z ČR, Maďarska, Polska a Slovenska se dohodly na spolupráci; na Dnech NATO podepsaly společnou deklaraci.

1 2 3 4 5