Skip Navigation LinksHome

Komplexní řešení Vašich požadavků

Komplexní řešení pro protivzdušnou obranu i další složky armád. 

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových, obrazových a datových interakcí.

Lokalizace osob za zdí, detekce, komunikace, sledování hasičů a záchranářů.

Novinky

Nebát se a skočit ...

Česká televize (07/2014) vysílá pořad "Cesty k úspěchu", kde prezentuje portréty úspěšných českých podnikatelů. Poslední pětiminutovka před letními prázdninami byla věnována společnosti RETIA.

Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10658099620-cesty-k-uspechu/

Mezinárodní spolupráce průmyslových společností zemí V4 na projektu MADR

Dne 26. a 27. června 2014 se v sídle společnosti RETIA, a.s. v Pardubicích sešli zástupci průmyslových společností z České republiky, Polska, Slovenska a Maďarska, kteří na svém dvoudenním setkání jednali o mezinárodní spolupráci v oblasti protivzdušné obrany zemí V4.

Podepsána smlouva se Saab Dynamics (Švedsko) o poskytnutí technické podpory k prototypu TePP NG

24.6.2014 - RETIA, a.s. podepsala smlouvu se Saab Dynamics (Švedsko) o poskytnutí technické podpory při řešení projektu experimentálního vývoje „Terminál palebného prvku NG (TePP NG)“.

Strong Campaigner 2014 - velitelsko-štábní cvičení s částečným vyvedením vojsk 4. brig. úkol. sesk.

Strong Campaigner 2014 - velitelsko-štábní cvičení s částečným vyvedením vojsk 4. brigádního úkolového uskupení. Během cvičení Strong Campaigner absolvují vojáci náročné přezkoušení dle standardů NATO. „Naše úvodní hodnocení dle zásad TACEVAL nám otvírá možnosti v této oblasti a definuje předpoklady pro další etapu výcviku a připravenosti k nasazení do zahraničních operací“. Svou premiéru na tomto cvičení má průzkumné čidlo RVR.

EUROSATORY 2014 - společnost RETIA nechyběla

Ve dnech 16.-20. června 2014 se společnost RETIA zúčastnila mezinárodního veletrhu obranné techniky EUROSATORY 2014 v Paříži - hala 6, stánek B 676.

1 2 3 4 5