Skip Navigation LinksHome

Baví nás neustále spoluvytvářet svět speciální elektroniky

Komplexní řešení pro protivzdušnou obranu i další složky armád. 

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových, obrazových a datových interakcí.

Lokalizace osob za zdí, detekce, komunikace, sledování hasičů a záchranářů.

Novinky

Světová premiéra ReTWis 5 na výstavě Milipol 2015

Na mezinárodní výstavě Milipol 2015 jsme dne 17. listopadu slavnostně představili novou generaci radaru „skrz zeď“  ReTWis 5. S potěšením jsme na slavnostním ceremoniálu přivítali velvyslankyni České republiky ve Francii paní Marii Chatardovou. 

Navštívil nás Prezident republiky

2.11.2015 - součástí návštěvy prezidenta České republiky pana Miloše Zemana v Pardubickém kraji byla i návštěva ve společnosti RETIA, a.s. Pana prezidenta doprovázel hejtman Pardubického kraje pan Martin Netolický.

Vojskovými zkouškami ověřena funkčnost našeho Terminálu palebného prvku NG

29.10.2015 • Příslušníci 252. protiletadlového raketového oddílu ze Strakonic absolvovali ve vojenském újezdu Boletice ostré střelby z protiletadlového raketového kompletu RBS-70 NG spolu s našim novým terminálem palebného prvku NG (Nová Generace) - historicky první střelby z nejnovější verze kompletu na našem území.

Firmy IAI ELTA a RETIA deklarují připravenost dodání radaru AD STAR, ale i radaru MMR pro AČR

Dne 21.10.2015, Praha - Tisková konference společností IAI ELTA, zastoupenou prezidentem společnosti NISSIM HADASEM a firmou RETIA, zastoupenou generálním ředitelem PETREM NOVÁKEM,  na které byly deklarovány možnosti dodání nejen radaru AD STAR, ale i radaru MMR systému IRON DOME pro Armádu ČR vč. transferu části výroby do ČR. Vlastní dodávka může proběhnout během několika měsíců od podpisu kontraktu.

Česko-izraelská smíšená obchodní komora podpořila projekt možné výroby radaru MMR

Světový výrobce radarů z Izraele ELTA Systems a přední český radarový podnik RETIA podepsaly Memorandum o možném přenesení výroby radaru MMR ze systému IRON DOME do ČR. Stalo se tak na společném zasedání Česko-izraelské a Izraelsko-české obchodní komory, které proběhlo 21.10. na pozadí oficiální návštěvy izraelského prezidenta Rivlina v ČR. 

1 2 3 4 5