Skip Navigation Links

Kariéra

Společnost RETIA se dlouhodobě a systematicky rozvíjí, proto hledá své nové kmenové i spolupracující zaměstnance nejen na vysokých a středních školách, ale i mezi lidmi z odborné praxe. Zaměstnanci firmy jsou dlouhodobě vzděláváni nejen technicky, ale i jazykově.  Máte znalosti, schopnosti, nápady a zkušenosti, ozvěte se.

Volná místa

PROGRAMÁTOR C, C++

Náplň práce

  • vývoj SW vybavení pro speciální projekty a záznamová zařízení

Požadujeme

  • SŠ, VŠ
  • LINUX, WIN

SENIOR SALES MANAGER / KEY ACCOUNT MANAGER

Povedete obchod se zákazníky a partnery pro systém ReDat jako řešení záznamu telefonních hovorů, multimediální komunikace a řízení kvality obsluhy zákazníka pro kontaktní centra, banky, dispečinky a podnikovou sféru.

Náplň práce

  • prodej a péče o vybrané portfolio zákazníků a partnerů
  • rozvoj obchodního vztahu se zákazníkem
  • budování sítě partnerů
  • identifikace potřeb zákazníka
  • navrhování řešení požadavků zákazníka
  • prezentace a prodej telekomunikačních řešení, nových produktů a služeb
  • uzavírání obchodních smluv

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání, nejlépe technického nebo ekonomického směru
  • praxe v oblasti prodeje, nejlépe IT / Telco výhodou
  • schopnost vytvářet nabídky pro klíčové zákazníky
  • příjemné a profesionální vystupování
  • orientace na zákazníka, cit pro obchod
  • schopnost a chuť učit se nové věci
  • koncepční myšlení, samostatnost, iniciativa, orientace na výkon
  • pokročilá znalost PC (HW komponenty, operační systémy, MS Office)
  • komunikativní znalost anglického jazyka a případně dalšího světového jazyka (písemně i ústně)
  • řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat

JUNIOR SALES MANAGER

Zpočátku budete podporovat činnost Senior Sales Managera, později budete pracovat samostatně. Povedete obchod se zákazníky a partnery pro systém ReDat jako řešení záznamu telefonních hovorů, multimediální komunikace a řízení kvality obsluhy zákazníka pro kontaktní centra, banky, dispečinky a podnikovou sféru.

Náplň práce

  • administrativní zpracování obchodní činnosti

Požadujeme

  • zájem o oblast IT a Telco
  • komunikativní znalost anglického jazyka a případně dalšího světového jazyka

Informace pro zájemce o zaměstnání

Jak se mohu ucházet o volnou pracovní pozici?
Jak se dozvím, že jsem byl/a zařazen/a mezi uchazeče?
Co udělat pro to, abych uspěl/a ve výběrovém řízení na pozici?

Nabízíme

Co naše společnost nabízí zaměstnancům?

Podporované vzdělávání - školení zaměstnanců s podporou prostředku EU