Skip Navigation Links

Kariéra

Společnost RETIA se dlouhodobě a systematicky rozvíjí, proto hledá své nové kmenové i spolupracující zaměstnance nejen na vysokých a středních školách, ale i mezi lidmi z odborné praxe. Zaměstnanci firmy jsou dlouhodobě vzděláváni nejen technicky, ale i jazykově.  Máte znalosti, schopnosti, nápady a zkušenosti, ozvěte se.

Volná místa

PROGRAMÁTOR C, C++

Náplň práce

  • vývoj SW vybavení pro speciální projekty a záznamová zařízení

Požadujeme

  • SŠ, VŠ
  • LINUX, WIN

PRODUCT MANAGER - specialista quality managementu

Produktový manažer - specialista pro oblasti: Quality management pro kontaktní centra, hlasové analýzy, reporting, koučing. Budete odpovědný za rozvoj softwarových modulů a jejich uplatnění na trhu ve výše uvedených oblastech. Moduly jsou součástí záznamového systému ReDat.

Náplň práce

  • definice nových uživatelských funkcí a hledání cest k optimalizaci stávajících funkcí
  • správa produktové dokumentace
  • aktivní role v procesu technického vývoje SW modulů
  • vedení projektů nebo účast v projektech realizujících záměry rozvoje produktů
  • komunikace se zákazníky - prezentace, školení
  • komunikace s oddělením podpory
  • podpora marketingových aktivit

Požadujeme

  • VŠ (SŠ) nejlépe technického směru
  • orientace v moderních telekomunikačních a IT technologiích
  • znalost problematiky kontaktních center výhodou
  • analytické myšlení, schopnost obhajovat a prezentovat řešení
  • komunikativnost, samostatnost, schopnost týmové práce
  • znalost AJ na psané i komunikační úrovni
  • ŘP sk. B

Informace pro zájemce o zaměstnání

Jak se mohu ucházet o volnou pracovní pozici?
Jak se dozvím, že jsem byl/a zařazen/a mezi uchazeče?
Co udělat pro to, abych uspěl/a ve výběrovém řízení na pozici?

Nabízíme

Co naše společnost nabízí zaměstnancům?

Podporované vzdělávání - školení zaměstnanců s podporou prostředku EU

Podporované vzdělávání - školení zaměstnanců s podporou prostředků EU