Skip Navigation LinksHome > Novinky > Výrobek roku 2016

Výrobek roku 2016

Výrobek roku 2016

Ve čtvrtek 12.1.2017 proběhlo slavnostní zasedání AOBP (asociace obraného a bezpečnostního průmyslu).
Součástí zasedání bylo i udílení cen za uplynulý rok a naše společnost RETIA a.s., získala cenu od nakladatelství MS line a jejich časopisu CDIS Review, Výrobek roku 2016. Cenu převzal pan generální ředitel Ing. Petr Novák

MS line je členem AOBP. Produkce je zaměřena na podporu obranného a bezpečnostního průmyslu v tuzemsku i zahraničí a na zkvalitnění komunikace mezi veřejnou a státní správou a obranným a bezpečnostním průmyslem ČR. Základem produkce jsou prestižní katalogy, bulletiny a časopisy: Katalog bezpečnostního a obranného průmyslu České republiky, Katalog Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR, speciální katalogy oficiálních účastí na světových veletrzích, magazíny IDET NEWS, CDIS Review, profily českých i zahraničních firem aj.

Oceněn byl Projekt AGS (Alliance Ground Surveillance)- Systém je hlavní ochranou oporou vojsk aliance na bojišti. Prostřednictvím sítě pozemních senzorů a špičkových bezpilotních letounů je systém AGS schopen odhalit a stopovat pohybující se objekty. 
AGS tedy poskytne radarové a satelitní snímky pozorovaných oblastí včetně předávání důležitých informací velitelům i vojákům v reálném čase přímo v boji. Systém AGS tak bude vojáky nejen chránit, ale i zvyšovat jejich bojeschopnost a efektivnost. Projekt řadí Aliance mezi naprosté priority.

Událost proběhla i v médiích.
byznysnoviny.cz 

V příloze najdete článek Techmagazínu.

cena
Techmagazín