Skip Navigation LinksHome > Řešení

Nabízíme řešení

Jsme jedním z předních dodavatelů v oblasti vývoje, výroby a implementace elektronických systémů. Jednotlivé projekty řešíme v souladu s Vašimi představami.

Řešení elektronických vojenských systémů

RETIA zajišťuje komplexní řešení pro protivzdušnou obranu i další složky armád. Jsme odborníci nejen na vývoj nových radarových prostředků a systémů C4I, ale i na modernizační projekty radarových a raketových systémů včetně integrace identifikačních systémů (IFF) tak, že je zajištěno další efektivní využití používané vojenské techniky a to i dle standardů NATO.

Řešení záznamových systémů ReDat

Díky stovkám implementací systému ReDat dokážeme naše produkty zcela přizpůsobit potřebám našich zákazníků. K našim nejčastějším klientům patří kontaktní centra, dispečinky a banky

Řešení lokalizačních a bezpečnostních systémů

Nabízíme rozličná zákaznická řešení lokalizace a sledování osob za překážkami pro vojenské, bezpečnostní a záchranné složky. Řešení jsou založena širokopásmové (UWB) technologii, ve které jsme průkopníky ve světovém měřítku. Z hotových řešení nabízíme radar pro sledování osob za překážkami (ReTWis), který nachází své uplatnění nejen u bezpečnostních sil, ale i u záchranářů.