Skip Navigation LinksHome > Řešení > Řešení elektronických vojenských systémů

Řešení elektronických vojenských systémů

Vyvíjíme a také realizujeme zakázkovou výrobu celků, komponentů, funkčních vzorů, prototypů, opakovanou výrobu a instalaci zařízení, včetně záručního a pozáručního servisu.

Komplexní řešení problematiky soudobé PVO

Realizujeme komplexní  služby v oblasti elektroniky pro radarovou, komunikační a C4I techniku, které využívají armády pro vybudování moderní a účinné PVO. Nabízíme ucelený systém zahrnující univerzální prostředky pro distribuci potřebných informací a zabezpečení efektivního velení a řízení na různých stupních protivzdušné obrany. Vyvíjíme a vyrábíme nová radarová čidla různého dosahu a účelu, včetně jejich modifikací. U stávajících prostředků realizujeme modernizace "na klíč" tak, aby mohly být využity spolu s ostatními moderními prostředky.

Modernizace všech typů radarů

Provádíme kompletní, případně částečnou modernizaci 2D i 3D radarů a radarových výškoměrů různých dosahů i frekvenčních pásem. Modernizace radarů má za cíl zejména prodloužení životnosti, levnější provoz a údržbu, zvýšení odolnosti v podmínkách pasivního i aktivního rušení a zlepšení základních parametrů původního systému.

Více o modernizaci všech radarů.

C4I systémy

Pro armády vyvíjíme a vyrábíme mobilní i stacionární komunikační a informační systémy určené pro velení a řízení na různých velitelských stupních. Provádíme také rozšíření nebo modernizaci stávajících systémů velení dle aktuálních potřeb a specifických požadavků zákazníka tak, aby splňovaly potřeby soudobé armády.

Více o C4I systémech.

2D a 3D radary

S použitím nejmodernějších technologií realizujeme vývoj i výrobu pozemních radarů nejen pro armádu ČR, ale i pro armády jiných zemí.

Více o 2D a 3D radarech.

Antény IFF a integrace IFF

Do radarových a zbraňových systémů integrujeme standardní dotazovače IFF (Identification Friend or Foe).

Více o systémových anténách IFF a integraci IFF.

Modernizace raketových systémů

Pro naše zákazníky vyvíjíme a realizujeme "na klíč" částečné i kompletní modernizace zbraňových prostředků směřující k prodloužení životnosti, levnějšímu provozu a údržbě, automatizaci činností a hlavně ke zvýšení bojové účinnosti původního systému.

Více o modernizaci raketových systémů.

Radarové komponenty dle specifikace zákazníka

Pro radarovou a RF techniku zajišťujeme našim zákazníkům vývoj a výrobu různých radarových komponent.

Více o radarových komponentech.

Projekt AGS (Alliance Ground Surveillance)

Jsme součástí jednoho z nejdůležitějších společných projektů NATO takzvané "chytré obrany". V rámci tohoto projektu realizujeme dodávku speciálních mobilních kontejnerových stanovišť včetně jejich vybavení elektronickými systémy.

Více o AGS (Alliance Ground Surveillance).