Skip Navigation LinksHome > Média > Tiskové zprávy > Společnost RETIA si vybrala ASPEN.PR

Společnost RETIA si vybrala ASPEN.PR

Pardubice, 5. června 2008 – Společnost RETIA, a.s., přední český producent speciální elektroniky, si pro zajištění komunikace a posílení vztahů s odbornou i širokou veřejností vybrala agenturu ASPEN.PR. Mezi hlavní činnosti poskytované ASPEN.PR bude patřit komplexní poradenství, vztahy s médii a budování pozice experta v oboru.

RETIA se zabývá vývojem speciální elektroniky a má dva oddělené výrobní programy. Prvním je systém ReDat, což je komplexní řešení záznamu hlasu, dat zobrazovaných na počítačových monitorech a dodávky systémů s vysokou přidanou hodnotou, jako je quality management, speech processing atd.

Druhým výrobním programem je vývoj radarových systémů a elektroniky zbraňových systémů, včetně jejich modernizace - pro armády různých států. RETIA spolupracuje při vývoji systému ReDat s významnými výrobci telekomunikační techniky, jako jsou například Alcatel-Lucent, Siemens, Genesys, TTC, Cisco a Etrali.
RETIA, která má dnes již celosvětovou působnost, byla založena v Pardubicích v roce 1993 týmem špičkových odborníků z oborů zpracování, zobrazení a přenosu radiolokačních signálů a oboru telekomunikace.