Skip Navigation LinksHome > Média > Tiskové zprávy > Systém ReDat získal certifikaci Alcatel-Lucen

Systém ReDat získal certifikaci Alcatel-Lucent

Praha, 28. srpna 2008 – Společnost RETIA, výrobce záznamového systému ReDat, prošla úspěšně náročnou certifikací kompatibility od Alcatel-Lucent, světového výrobce telekomunikačních technologií a řešení pro kontaktní centra. Certifikace stvrzuje plnou kompatibilitu mezi telekomunikačními produkty Alcatel-Lucent řady OmniPCX a záznamovým systémem ReDat.

„Nasazení systému ReDat se stává jednodušším pro zákazníky, kteří již využívají ústředny Alcatel-Lucent nebo jednají o jejich nasazení. Zákazník získává jistotu, že všechny funkce po propojení obou systémů, jak ústředen Alcatel-Lucent, tak i systému ReDat budou bezchybně fungovat,“ říká Jiří Kristek ze společnosti RETIA.
Možná integrace systému ReDat a řešení Alcatel-Lucent je nasnadě. Alcatel-Lucent dodává komunikační řešení pro telekomunikační operátory, kontaktní centra a společnosti zajišťující pro své zákazníky nebo zaměstnance hlasové a datové služby. Vývojový program pardubické společnosti RETIA se zaměřuje na záznam hovorů a počítačových screenů a na aplikace pro řízení kvality obsluhy zákazníka, které vyžaduje stále více společností.
Vysoká spolehlivost řešení založených na platformě ReDat je dnes a denně prověřována stovkami instalací v kontaktních centrech a dispečerských aplikací. ReDat nachází své uplatnění v komerčních, státních a finančních institucích, které kladou na záznam a práci s ním vysoké požadavky. Uložené záznamy musí být snadno a rychle dostupné, zároveň však spolehlivě chráněné sofistikovaným bezpečnostním systémem.

„Certifikované partnerství s Alcatel-Lucent přináší společnosti RETIA vysokou úroveň podpory pro vývoj aplikací a jejich těsnou integraci s produkty Alcatel-Lucent,“ vysvětluje Jiří Kristek. Zákazník tak získá jistotu plné kompatibility obou technologií.
Úspěchy systému ReDat jsou založené na technologické vyspělosti, otevřeném jednání a individuálním přístupu, jenž umožňuje nalézt nejvhodnější řešení běžných i specifických požadavků. „Kvalitní architektura, spolehlivost a špičkové funkce ReDat jsou výsledkem dlouholeté mravenčí práce vývojových techniků ReDat, která zohledňuje  specifické požadavky každého zákazníka,“ dodává Jiří Kristek.