Skip Navigation LinksHome > Média > Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Firmy členských států V4 podepsaly Deklaraci o porozumění a spolupráci

20. 9. 2014, Dny NATO-Mošnov – Firmy členských států V4 z ČR, Maďarska, Polska a Slovenska podepsaly Deklaraci o porozumění a spolupráci na společném radarovém programu zemí V-4.

LLAPI 2013 - MASTER HARMONY, Pardubice LLAPI

Pardubice, 26. září 2013 - Společnost RETIA ve spolupráci s Armádou České republiky a polskými Ozbrojenými silami prezentuje výsledky společného úkolu, při kterém se propojí národní systémy velení a řízení pozemní protivzdušné obrany v rámci projektu LLAPI. 

ReTWis sklízí úspěch

Praha, 21. května 2009 - Nedávno představený unikátní produkt ReTWis, neboli radar skrz zeď, sklízí úspěch na odborných veletrzích a výstavách v Česku i na Slovensku.

RETIA představuje unikátní zařízení pro detekci a lokalizaci osob ReTWis

Praha, 29. dubna 2009 - Česká společnost RETIA dnes představila zcela nový unikátní produkt ReTWis, který dokáže rozpoznat a lokalizovat osoby, které jsou postiženy přírodní katastrofou, nehodou nebo se staly rukojmí teroristů.

ReDat s unikátním softwarem analýzy hlasu

Praha, 29. září 2008 - Který z operátorů v call centru nebo na dispečinku nadělá více škody než užitku? Na jaký benefit či podnět reagují zákazníci pozitivně? Co naopak zákazníka vždy zaručeně vytočí? Odpovědi na tyto a podobné otázky dokáže zajistit ReDat VoiceProcessor - poslední novinka z dílny pardubické společnosti RETIA.

Systém ReDat získal certifikaci Alcatel-Lucent

Praha, 28. srpna 2008 – Společnost RETIA, výrobce záznamového systému ReDat, prošla úspěšně náročnou certifikací kompatibility od Alcatel-Lucent, světového výrobce telekomunikačních technologií a řešení pro kontaktní centra. Certifikace stvrzuje plnou kompatibilitu mezi telekomunikačními produkty Alcatel-Lucent řady OmniPCX a záznamovým systémem ReDat.

ReDat Aplikační server

ReDat Aplikační server je funkční nadstavbou k ReDat 3 Záznamovým jednotkám a k produktům ReDat Soft Phone Recorder a ReDat Soft VoIP Recorder. Umožňuje vytvářet záznamové systémy disponující skladbou funkcí poskládanou dle potřeb uživatele. Aplikační server představuje sadu programových modulů, běžících na PC serverového typu s operačním systémem Windows.

Europe Calling využívá záznamový systém ReDat

Praha, 2. července 2008 – Společnost RETIA, přední český producent speciální elektroniky, vojenských elektronických aplikací a záznamových systémů, úspěšně implementovala systém ReDat, který zajišťuje komplexní řešení záznamu hlasu pro provoz kontaktního centra společnosti Europe Calling.

Společnost RETIA si vybrala ASPEN.PR

Pardubice, 5. června 2008 – Společnost RETIA, a.s., přední český producent speciální elektroniky, si pro zajištění komunikace a posílení vztahů s odbornou i širokou veřejností vybrala agenturu ASPEN.PR.