Skip Navigation LinksRETIA - LEPŠÍ PŘEHLED > O nás

Kdo jsme?

Jsme česká firma založená v roce 1993 s vlastním vývojem a výrobou na špičkové úrovni. Máme dlouholeté zkušenosti a získali jsme řadu zakázek realizovaných nejen pro významné domácí zákazníky, ale také pro zákazníky z více jak 40 zemí světa.

Společnost RETIA, a.s.

Jedinečnost společnosti RETIA spočívá v rozsáhlých odborných znalostech našich pracovníků, kteří jsou schopni řešit složité úkoly ve všech oblastech činnosti firmy.

Dnes disponujeme vlastním moderním vývojovým a výrobním areálem s technickým vybavením, jak pro vývoj, tak i pro výrobu a zkušebnictví. 

 

Tohoto úspěchu bychom nedosáhli bez loajálních a zapálených zaměstnanců, kteří se na rozkvětu firmy každým rokem podílí. 

Máme výsledky

Máme výsledky

Kvalita je pro nás prvořadým kritériem. Velmi úspěšné modernizace radarů a raketových prostředků přináší našim klientům řadu benefitů, na příklad prodloužení životnosti produktu, jakož i nemalé finanční úspory v provozních nákladech. Zároveň dle přání zákazníka vyvíjíme systémy velení a řízení, nové radarové prostředky, záznamové systémy, UWB lokalizační zařízení a komunikační systémy. Významnou realizací je podíl na dodávce a implementaci 3D radaru typu MADR pro armádu České republiky. 

RETIA sportovní klub

RETIA sportovní klub

Naše společnost podporuje sportovní aktivity svých zaměstnanců již několik let, a proto se na sklonku roku 2015 rozhodla založit RETIA sportovní klub. Ten bude nejen utužovat sportovního ducha a sportování svých zaměstnanců, ale i reprezentovat naši společnost v různých sportovních disciplínách.

Více informací...

Jsme významnou českou firmou v oblasti vojenské elektroniky a záznamových systémů
s dodávkami do celého světa…