Skip Navigation LinksRETIA - LEPŠÍ PŘEHLED > Novinky

Novinky

Odstartujte svou kariéru u nás

04. 02. 2019

Neustále rosteme a hledáme nové kolegy a kolegyně na nejrůznější pozice. Vždy se u nás najde místo pro šikovného programátora, člověka s obchodním duchem nebo zkušeného manažera...

Sledujte nás na sociálních sítích...

03. 01. 2019

Několikrát týdně zveřejňujeme příspěvky, které vám umožní nahlédnout do života v naší společnosti...

Velmi veselý vánoční večírek

10. 12. 2018

Letošní vánoční večírek se nesl jak jinak než v duchu oslav 25. výročí založení firmy. Večerem nás provázela moderátorská dvojka Lucie a Radek. K rautu nám zahrál Corvus Quartet a poté vystoupila skupina Ready Kirken. Jakmile doba pokročila, mikrofonu se ujala skupina Jam & Bazar a ta nás perfektně připravila na diskotéku zlatých devadesátých...

RETIA Badminton Cup 2018

26. 11. 2018

Již tradičně se na sklonku roku scházíme a měříme síly v našem RETIA Badminton Cupu. Díky chřipkové sezóně byla letos slabší účast, ale bojovalo se o to vícekrát :) Gratulujeme vítězům i všem účastníkům.

Na pardubickém zámku jsme oslavili 25 let

24. 10. 2018

V nádherných prostorách pardubického zámku jsme společně s našimi obchodními partnery oslavili 25. výročí od založení naší společnosti. Výborná nálada, doplněná o vystoupení operních zpěvaček pardubické konzervatoře a o ojedinělé prohlídky depozitáře zbraní, provázela celý tento slavnostní večer. Těšíme se na dalších 25 let.

Retiáci s čočkou

15. 10. 2018

S velkým ohlasem se setkala soutěž o nejlepší fotografii z dovolené. Skrolujte dolů a podívejte se vždy na tři vítězné fotky ve čtyřech kategoriích a na absolutního vítěze soutěže "Retiáci s čočkou".