Skip Navigation LinksRETIA - LEPŠÍ PŘEHLED > Novinky

Novinky

RETIA je hlavním českým průmyslovým partnerem v projektu MADR

05. 12. 2019

RETIA je hlavním a strategickým průmyslovým partnerem společnosti ELTA Systems v rámci projektu dodávek radarů MADR pro Armádu ČR. Na základě smlouvy uzavřené mezi oběma společnostmi, pro jejíž vyjednání byla klíčová i podpora Ministerstva obrany ČR, bude RETIA vyrábět anténní moduly pro radary MADR na bázi pokročilé galium nitridové technologie.

Teambuilding RETIA 2019

27. 09. 2019

Počasí, jídlo, pití, kapela, skvělá nálada a bojovnost ✅ Všechny důležité přísady pro dobrou zábavu na celofiremním teambuildingu jsme ten den měli... 💪 Děkujeme všem kolegům za to, že se umí tak dobře bavit... 🤪 Posuďte sami na videu... 🎥☝️

Navštívili nás honorární konzulové

25. 06. 2019

Minulý týden jsme měli tu čest přivítat u nás honorární konzuly (zastupující naši republiku v jednotlivých zemích) a představili jsme jim naše produkty. Součástí prezentace bylo i představení produktů společnosti CS SOFT a.s.. Za zprostředkování děkujeme ekonomické diplomacii Ministerstva zahraničních věcí ČR.

RETIA naučí vozidla ASCOD pro českou armádu komunikovat

10. 06. 2019

V rámci veletrhu IDET bylo na brněnském výstavišti ve čtvrtek 30. května podepsáno významné memorandum mezi společnostmi General Dynamics Land Systems (GDELS) a pardubickou společností RETIA, a.s.. Jensem Bauer, ředitel pro mezinárodní spolupráci GDELS, a Roman Bohuněk, generální ředitel společnosti RETIA, a.s., stvrdili svým podpisem spolupráci na výrobě bojových vozidel pěchoty ASCOD, pokud GDELS uspěje v tendru vypsaném ministerstvem obrany.

Sledujte nás na sociálních sítích...

22. 05. 2019

Několikrát týdně zveřejňujeme příspěvky, které vám umožní nahlédnout do života v naší společnosti...

Odstartujte svou kariéru u nás

29. 04. 2019

Neustále rosteme a hledáme nové kolegy a kolegyně na nejrůznější pozice. Vždy se u nás najde místo pro šikovného programátora, člověka s obchodním duchem nebo zkušeného manažera...