Skip Navigation LinksRETIA - LEPŠÍ PŘEHLED > Novinky

Novinky

Navštívili nás honorární konzulové

25. 06. 2019

Minulý týden jsme měli tu čest přivítat u nás honorární konzuly (zastupující naši republiku v jednotlivých zemích) a představili jsme jim naše produkty. Součástí prezentace bylo i představení produktů společnosti CS SOFT a.s.. Za zprostředkování děkujeme ekonomické diplomacii Ministerstva zahraničních věcí ČR.

RETIA naučí vozidla ASCOD pro českou armádu komunikovat

10. 06. 2019

V rámci veletrhu IDET bylo na brněnském výstavišti ve čtvrtek 30. května podepsáno významné memorandum mezi společnostmi General Dynamics Land Systems (GDELS) a pardubickou společností RETIA, a.s.. Jensem Bauer, ředitel pro mezinárodní spolupráci GDELS, a Roman Bohuněk, generální ředitel společnosti RETIA, a.s., stvrdili svým podpisem spolupráci na výrobě bojových vozidel pěchoty ASCOD, pokud GDELS uspěje v tendru vypsaném ministerstvem obrany.

Sledujte nás na sociálních sítích...

22. 05. 2019

Několikrát týdně zveřejňujeme příspěvky, které vám umožní nahlédnout do života v naší společnosti...

Odstartujte svou kariéru u nás

29. 04. 2019

Neustále rosteme a hledáme nové kolegy a kolegyně na nejrůznější pozice. Vždy se u nás najde místo pro šikovného programátora, člověka s obchodním duchem nebo zkušeného manažera...

Pardubický vinařský půlmaraton 2019

15. 04. 2019

Krásný sportovní den v centru Pardubic se odehrál navzdory původní nepříznivé předpovědi počasí i letos. A my jsme byli velmi aktivní v poskytnutí závodníků z vlastních řad.

Veletrh pracovních příležitostí HIT KARIÉRA

04. 03. 2019

Přemýšlíte o dobrém místě po ukončení školy? Uvažujete o výběru tématu bakalářské/diplomové práce? Chcete se v rámci svého studia zabývat zajímavými problémy? Navštivte nás na veletrhu...