RETIA

Vojenské a bezpečnostní systémy

Vyvíjíme, vyrábíme a integrujeme radarové systémy zajišťující přehled o vzdušné situaci. Tyto systémy využívají jednotky pozemní protivzdušné obrany.

Radarové systémy

Dlouholetá tradice v oblasti vývoje radarových systémů nám umožňuje vyvíjet a vyrábět radarové systémy pro civilní i vojenské využití. Špičkové technologie včetně využití AESA antén v našich systémech přinášejí výrazně zlepšení užitných vlastností, vyšší spolehlivost a snížení provozních nákladů.

Systémy velení a řízení C4I2

Realizujeme návrh, vývoj, výrobu a integraci účinného systému velení a řízení pozemní protivzdušné obrany.

Zástavba speciální elektroniky

Pomocí integrace HW a SW infrastruktury pomáháme uživatelům přizpůsobit si standardní produkty přesně podle svých potřeb a zkušeností. Vysoká míra customizace také umožňuje zapojení lokálních dodavatelů do projektů zahraničních výrobců.

Systémové integrace

Zajišťujeme integraci vlastních systémů i systémů jiných dodavatelů do armádních struktur podle požadavků národních nebo standardizovaných NATO. Dodávané systémy jsou tak připraveny přesně na míru jednotlivým zákazníkům.

Modernizace vojenské techniky

Díky modernizaci techniky dostávají zákazníci příležitost udržet bojeschopnost a zvýšit užitné vlastnosti stávajících systémů za zlomek pořizovacích nákladů systémů nových. Značnou část používaných systémů lze repasovat a vybavit novou elektronikou s rozšířenými schopnostmi zpracování dat a jejich připojení. Desítky modernizovaných zařízení po celém světě tak slouží daleko za hranice původní plánované životnosti.

Bezpečnostní systémy

V oblasti bezpečnostních systémů vyvíjíme a vyrábíme produkty jak pro oblast fyzické bezpečnosti, tak pro oblast bezpečnosti dat (cyber security).